Regulamin gabinetu

Rozpoczynając ze mną pracę zakładam, że zaakceptowałeś/aś regulamin mojego gabinetu.

1. Alkohol i substancje psychoaktywne – nasza praca prowadzona jest na trzeźwo, jeśli to utaisz i przyjdziesz pod wpływem substancji psychoaktywnych, nie odpowiadam za skutki jakie może to wywołać.

2. Jeśli bierzesz leki powiedz mi o nich, możesz przynieść pudełko.

3. Nasza praca jest objęta tajemnicą zawodową, oznacza to że nie wyjawię tego co mi powiesz w gabinecie. Są od tej reguły trzy wyjątki: gdy jesteś niepełnoletni/a, gdy zagrożone jest Twoje życie i/lub zdrowie oraz gdy zagrażasz życiu i/lub zdrowiu innych ludzi.

4. Nieodwołana i nieopłacona sesja – następna jest płatna w wysokości 150% poprzedniej.

5. Masz możliwość odbycia jednej konsultacji mailowej (odpisanie w ciągu 24h) lub jednej rozmowy telefonicznej pomiędzy sesjami. Rozmowa maksymalnie do 1h, po wcześniejszym umówieniu. Rozmowa do 15 minut nie musi być umawiana.

6. Po zajęciach, jeśli powstaną, przekazuję Ci notatki na jej temat.

7. Pamiętaj, że nie wypisuję recept i nie badam Twojego ciała. Jeśli nie mogę pomóc, bo dany problem wymaga innej formy leczenia, mówię o tym i wspólnie rozważamy spotkanie z innym specjalistą. W praktyce spotykamy się raz w tygodniu, na 50 minut. Zanim rozpoczniemy pracę, spotykamy się na konsultacji i wspólnie ustalamy cele i ilość spotkań.