Opinie

 

Pani Natalia tworzy ciepłą, spokojną atmosferę spotkań. Jest delikatna i odnosi się do pacjenta z dużym szacunkiem i ciepłem, a to mi bardzo pomogło się otworzyć i opowiedzieć o moich problemach. Podczas pracy dokładnie omawiała ze mną, co i dlaczego robiła, po co stosowała jakieś ćwiczenie, przynosiła mi materiały do czytania. Dzięki temu czułam się bezpiecznie i traktowana jak partnerka w rozmowie bardziej niż pacjentka. Wcześniej miałam raczej niekorzystne doświadczenia z psychologiami i psychoterapeutami. Terapia Pani Natalii różniła się także tym, że przyniosła mi konkretne efekty – zmniejszenie lęku i pozbycie się depresyjnych myśli.

Magda

Sesje coachingu bardzo mi pomogły. Teraz lepiej radzę sobie z realizacją swoich planów i nie jest to obarczone takimmi stresami. Dobra, konkretna pomoc. Polecam!

Mateusz

Po załamaniu psychicznym i leczeniu w szpitalu, polecono mi kontynuowanie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. Czytając o swoich objawach (epizod depresji, fobia społeczna, ataki paniki) wybrałam psychoterapię poznawczo-behawioralną. Nie pożałowałam. Cenię sobie partnerskie relacje, wysoką jakość obsługi (terapeutka była w stałym kontakcie, zawsze mogłam o coś dopytać, skonsultować, przesunąć termin etc.) i to, aby moje leczenie było oparte na sprawdzonych interwencjach. W toku terapii ustaliłyśmy cele i częstotliwość spotkań, każda sesja miała swój porządek, często dostawałam do nich dodatkowe materiały. Psychoterapeutka stworzyła przyjemną, ciepłą atmosferę, czułam się akceptowana i nieoceniana. Czułam że naprawdę chciała mi pomóc. Po kilku miesiącach spotkań czuję się znacznie lepiej i polecam tego typu pracę każdej osobie.

Anna

Pani Natalia to przede wszystkim bardzo dobry i profesjonalny specjalista, do tego ciepła, miła i sympatyczna osoba. Potrafi pomóc, ale nie robi tego nachalnie, nic na siłę, wszystko w swoim tempie. Uczciwa, kiedy czegoś nie wie, nie ukrywa tego, ale pomaga znaleźć specjalistę, który pomoże lepiej. Na prawdę bardzo gorąco polecam.

Andrzej