Standardy pracy

W swojej pracy korzystam z metod poznawczo-behawioralnych i podejścia humanistycznego, stosuję także narzędzipobranea
racjonalnej terapii zachowania i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

W procesie diagnozy psychologicznej korzystam ze standaryzowanych narzędzi psychologicznych z Pracowni Testów Psychologicznych. W swoich zawodowych działaniach staram się pracować na narzędziach, które mają naukowe podstawy i potwierdzoną skuteczność.

Pracując coachingowo posługuję się kodeksem etyki coacha International Coach Federation (ICF), pracując jako psycholog, kodeksem etyczno – zawodowym psychologa. W kontakcje z osobami nieheteroseksualnymi i transpłciowymi stosuję podejście afirmatywne, postępując zgodnie z zaleceniami American Psychological Association (APA).

W swojej praktyce staram się pogłębiać swoją wiedzę nie tylko od strony teoretycznej, lecz także praktycznej – stosując na sobie narzędzia i techniki, o których się uczę. Ukończyłam terapię własną, kilka cykli sesji coachingowych, trening interpersonalny, wiele inter- i superwizji. Przechodząc tą samą ścieżkę co moi klienci i klientki, zapewniam im wysoki standard usług, a współpraca ze mną przebiega w etyczny i profesjonalny sposób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o standardach pracy zgodnych z powyższymi wyznacznikami, zachęcam Cię do przejrzenia treści znajdujących się pod poniższymi linkami:

http://icf.org.pl/pl98,kodeks-etyczny-icf.html

http://ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29

http://www.apa.org/pi/lgbt/resources/guidelines.aspx